DRA240-48A - CHINFA ELECTRONICS United States
Description: ELECTRICAL TYPE:LOW VOLTAGE DC I/P RATING:- O/P VOL:48VDC O/P AMP:5A MANUFACTURER: CHINFA PN: DRA240-48A INPUT VOLTAGE: 115/230VAC OUTPUT VOLTAGE: 48VDC OUTPUT CURRENT: 5A OUTPUT WATTAGE: 240W