AR5312W17A1KEZP - SAPAG United States
Description: SAPAG S A: P/N#AR5312W17A1KEZP 4 MM) TH, MLI HP START-UP VALVE, HEAT R ECOVERY STEAM GENERATOR, RATING 800 PSI KIT,GASKET AND PACKING,REPAIR,#AR5312W17 KIT,--: STYLE: REPAIR; TYPE: GASKET AND PACKING; APPLICATION: VALVE 40 MM; ADDITIONAL DATA: (14.5 MM X 17 MM X 54 MM) ID X (24 MM X 27 MM X 65 MM) OD X (5 MM X 5.4 MM X 3.